Biznes Informacja prasowa

Inwestycja z Gdyni wśród 4 najlepszych w Europie

Położone na granicy Gdyni i Sopotu Nowe Kolibki zdobyły międzynarodową nagrodę FIVE STAR w ramach prestiżowego European Property Awards. Co więcej, inwestycja znalazła się wśród czterech najwyżej notowanych projektów w Europie, dzięki czemu została zgłoszona do światowej czołówki konkursu.

To już XXVI edycja Property Awards. Podczas gali w Londynie trójmiejski deweloper Invest Komfort otrzymał nagrodę w kategorii Residential Development za realizację Nowych Kolibek. Międzynarodowe jury, w skład którego wchodzi 80 niezależnych ekspertów, w tym członkowie brytyjskiej Izby Lordów, przyznało też inwestycji tytuł FIVE STAR. Oznacza on uzyskanie najwyższych not w ocenianych kategoriach. Warto dodać, że szczegółowej analizie zostały poddane m.in. lokalizacja, architektura, design, udogodnienia oraz oryginalność. W dalszej części gali, organizatorzy dokonali ostatecznej selekcji laureatów i podali nominacje do światowej czołówki konkursu. Nowe Kolibki razem z projektami z Wiednia, Petersburga i tureckiego Kusadasi zostały ogłoszone najlepszymi realizacjami w Europie w swojej kategorii i otrzymały nominację do światowego etapu konkursu. Jego zwycięzców poznamy już 2 grudnia podczas kolejnej, finałowej już gali w Londynie.

Za projekt Nowych Kolibek odpowiada pracownia Roark Studio. Nawiązuje on do filozofii slow life – życia w harmonii z naturą, w spokoju i wygodzie. Inspiracją dla twórców było malownicze otoczenie inwestycji. Choć znajduje się ona w sercu trójmiejskiej aglomeracji, to jednak bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mieszkańcom ciszę i kojący widok zieleni. Spacer do morza zajmuje stąd ok. 10 minut. Budynki są dwupiętrowe i zaprojektowane tak, aby idealnie współistnieć z naturalnym otoczeniem, pozwalając na relaks przy szumie drzew i wody spływającej z osiedlowej kaskady. Natura została zaproszona także do wnętrz, gdzie dominuje kamień, szlachetne drewno, roślinność oraz oryginalne designerskie meble i detale. Można je podziwiać w komfortowych częściach wspólnych, do których należą m.in. sauna, strefa fitness oraz sala klubowa.

informacja prasowa

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x