Sea Towers fot. Czesław Mikolajew
Sea Towers fot. Czesław Mikolajew
Biznes Informacja prasowa Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

Invest Komfort wspiera pomorskie szpitale w walce z epidemią

Trójmiejski deweloper zakupił dla lokalnych szpitali 10 tysięcy maseczek i 5 respiratorów. To w tej chwili najpotrzebniejsze rzeczy, od których zależy ratowanie zdrowia i życia.

Zarząd Invest Komfort podjął decyzję o przeznaczeniu funduszy na pomoc w wyposażeniu pomorskich szpitali i przystąpił do inicjatywy zakupu maseczek koordynowanej przez departament zdrowia Urzędu Marszałkowskiego we współpracy z Business Centre Club. Deweloper zaangażował się również w szlachetną akcję #Dzielmy się dobrem Portu Gdynia, w ramach której zakupił 2 respiratory, które pomogą ratować życie chorych. W ramach własnej inicjatywy dokupił dodatkowe 3 urządzenia dla szpitali oraz 3 500 maseczek dla swoich pracowników. Przeznaczył już łącznie ponad 200 tysięcy złotych za walkę z koronawirusem.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania lekarzy i personelu medycznego w walce z COVID-19. Zakupiony przez nas sprzęt to w tej chwili rzeczy najpotrzebniejsze, od których zależy ratowanie zdrowia i życia. Jesteśmy silnie związani z Trójmiastem i chcemy nie tylko kształtować przestrzeń naszego regionu, ale również aktywnie wspierać lokalną społeczność, aby nasze życie było lepsze i bardziej bezpieczne. To część naszej misji

  – mówi Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort.

Invest Komfort na bieżąco śledzi sytuację i jest otwarty na dalsze niesienie pomocy. Zachęca również wszystkie firmy do włączania się do akcji Business Centre Club i Portu Gdynia.

– Wierzę, że potrafimy przezwyciężyć trudności dzięki wzajemnemu wsparciu. Jako społeczność powinniśmy się teraz jednoczyć i wzajemnie pomagać, bez względu na podziały. Dlatego zachęcam moje koleżanki i kolegów – przedsiębiorców do zaangażowania się w walkę z epidemią. Słowo solidarność znów staje się ważne i nabiera zupełnie innego znaczenia – dodaje prezes Invest Komfort.

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
01/04/2020 23:46

Bardzo potrzebna inicjatywa. Daje nadzieję w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach. Mam nadzieję, że do Invest Komfort dołączą kolejne firmy. Piękny gest na wagę życia.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie