Kultura Za miedzą

II Międzynarodowy Festiwal Teatru Przedmiotu – Rzeczy Istność

7-9 wrzesnia, w Muzeum Narodowym w Gdańsku, Parku Oliwskim, Pałacu Opatów i Oliwskim Ratuszu Kultury, odbędzie się festiwal poświęcony szerokim kontekstom teatru przedmiotu: artystom, teatrom, nurtom oraz technikom. Swoją sztukę zaprezentują m.in. Adam Walny, Krzysztof Zemło, Tomas Behal czy Ewa Maria Wolska.

Trzy dni festiwalu to doskonała okazja, aby poznać teatr przedmiotu i jego artystów – każdy występ poprzedzała będzie prezentacja artysty i jego dorobku. Po spektaklu widz sam będzie mógł zadać mu pytania. Z kolei warsztaty kina manualnego – dla dzieci, młodzieży i dorosłych – pozwolą na zgłębienie sztuki i technik oraz spróbować swoich sił w pracy artysty.

Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Gdańsk. Organizatorami są Fundacja Theatrum Mundi oraz Instytut Teatru Przedmiotu.

Więcej informacji na facebooku wydarzenia: https://www.facebook.com/rzeczyistnosc/

 Mateusz Piotrowski
Urząd Miejski w Gdańsku

Powiązane tematycznie

Muzyczny hołd dla króla heavy metalu

Aleksandra Dulkiewicz prezydentem wykonawczym Rady Gmin i Regionów Europy (CERM)

Redakcja

Nielegalny poker we Wrzeszczu

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie