Hevelianum – dobrze spędzony czas
Ciekawostki Kultura

Hevelianum – dobrze spędzony czas

Wiosna to w Hevelianum gorący okres. Trwają intensywnie prace, by ludzie w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach mogli przyjemnie spędzić tu czas. Wszystkie wydarzenia odbywają się na naszym Facebooku.

29 maja, piątek, 17.00
AstroCamera 2020. Najpiękniejsze zdjęcia nieba

68 autorów z całego świata przysłało swoje zdjęcia nocnego nieba na konkurs AstroCamera, jedyny w Polsce międzynarodowy konkurs dla wszystkich miłośników fotograficznego utrwalania zjawisk astronomicznych, a organizowany przez Hevelianum. Zaprezentowane zostaną  nagrodzone zdjęcia, a astronomki z Hevelianum opowiedzą, dlaczego właśnie te fotografie oceniono najwyżej. Zrozumieć, w tym przypadku, często oznacza docenić znacznie bardziej!

Więcej informacji: https://www.hevelianum.pl/news/606_konkurs-astrocamera-2020-wkrotce-wyniki-

https://www.facebook.com/events/981900235613201/

1–5 czerwca, poniedziałek – piątek, godz. 11
Tydzień Dziecka w HEVELIANUM

Kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać jeden dzień? Stawka podbita do pięciu dni! Z okazji Dnia Dziecka Hevelianum zaprasza na 5-odcinkowy miniserial muzyczno-naukowy dla rodzin. Codziennie będą czekać atrakcje online, przygotowane  we współpracy z Cappellą Gedanensis i Operą Bałtycką. Czy można zrobić gitarę w domu, jak działają struny głosowe, czy dźwięki mogą mieć kolor? – to tylko niektóre z zagadek, które rozsupłamy. Czekają też niespodzianki tematyczne!

Pełen program: https://www.hevelianum.pl/news/656_tydzien-dziecka-w-hevelianumhttps://www.facebook.com/events/595407687769866/

6–7 czerwca, sobota – niedziela, godz. 16.00
Piknik na Zdrowie online

Czy tatuaż może być bezpieczny? Jak dbać o kręgosłup? Zdrowe przekąski, czy to możliwe? – to tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy podczas Pikniku na Zdrowie online. Polecamy taniec i ruch dla rodzin, naukę samobadania piersi dla pań, porady położnej dla przyszłych rodziców i naukę zasad udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich. Warto zajrzeć do Szpitala Pluszowego Misia, gdzie lecząc przytulanki oswoimy dzieci z wizytą u lekarza. Organizatorami wydarzenia są Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne i Hevelianum.

Pełen program: https://www.hevelianum.pl/news/654_piknik-na-zdrowie-online

https://www.facebook.com/events/180925746558771/

Joanna Tabor
Hevelianum

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x