Młoda Gdynia

Gdyński młodzieżowy projekt społeczny – „Umiem to!”

Uczniowie z III i XI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni realizują wspólnie projekt społeczny „Umiem to” w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”, zdecydowali się na pomoc swoim rówieśnikom w problemach, którym muszą stawiać czoła podczas całej ścieżki kształcenia.

Starają się obserwować rynek edukacji i reagować na jego dynamiczne zamiany. Właśnie dlatego dokładają wszelkich starań, aby ich inicjatywa stanowiła dla uczniów szanse na poprawę organizacji pracy oraz zwiększenie swojej koncentracji.

Obecnie stanowią one największy problem zdalnego nauczaniaNa stronie projektu znajdujemy wiele sposobów na efektywne uczenie się.

Działania uczniów wzbudzają coraz większe zainteresowanie, a ich przedsięwzięcie szybko się rozwija. Jak pisze Marta Dołębska – kierownik zespołu Udało nam się nawiązać współpracę z największą na polskim rynku firmą edukacyjną – „Brainly”, która została naszym sponsorem„. 

Sama inicjatywa, realizowana przy współpracy z wieloma specjalistami, angażuje uczniów do pogłębienia wiedzy i polepszenia swoich wyników. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę projektu. 

link do strony na FB: Umiem to (facebook.com)

link do strony na IG: Umiem to! (@umiem.to) 

link do kanału na YouTube: Umiem to! (youtube.com)

Jan Budzisz

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x