koronawirus Redakcja poleca Za miedzą

Gdansk.pl wznawia transmisje niedzielnych mszy św.

W najbliższą niedzielę, 18 października, w kościele św. Jana odprawiona zostanie msza św., której transmisję będzie można zobaczyć na portalu gdansk.pl. W liturgii będzie można uczestniczyć o godz. 12.00.

– Wierni, którzy w związku z obostrzeniami zdecydują się zostać w domach mogą skorzystać z udziału w liturgii online. Jest na to dyspensa biskupa Diecezji Gdańskiej Jacka Jezierskiego – mówi ks. Krzysztof Niedałtowski, duszpasterz środowisk twórczych w Gdańsku, rektor kościoła św. Jana. – Jutrzejsza msza będzie odprawiona w intencji zmarłego dziś Ryszarda Ronczewskiego, wybitnego gdańskiego aktora, ale też wieloletniego lektora podczas mszy odprawianych w naszym kościele.

Msza będzie dostępna na portalu gdansk.pl oraz za pośrednictwem kanału na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L7TVk8IIszo

Zasady bezpieczeństwa

Przypominamy, że w kościele istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa, z wyłączeniem osób sprawujących kult. W uroczystościach religijnych obowiązuje limit 1 osoba na 7 m2.

Joanna Bieganowska

Joanna Bieganowska
Urząd Miejski w Gdańsku

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie