Polityka Za miedzą

Gdańsk: Grzegorz Braun zapowiada audyt miasta i uwłaszczenie mieszkańców

Gdańsk: Grzegorz Braun zapowiada audyt miasta i uwłaszczenie mieszkańców

W niedzielę, 24 lutego odbyła się konwencja wyborcza Grzegorza Brauna – kandydata na prezydenta Gdańska w przedterminowych wyborach. – Moja kampania jest adresowana przede wszystkim do tego Gdańska, który był do tej pory upośledzony na skutek działania “układu gdańskiego” – podkreślił kandydat.

Grzegorza Brauna podczas konwencji wyborczej 24 lutego 2019 r. wsparł m.in. Janusz Korwin-Mikke

Grzegorza Brauna podczas konwencji wyborczej 24 lutego 2019 r. wsparł m.in. Janusz Korwin-Mikke
Anna Rezulak/KFP

Podczas konwencji, która odbyła się w hotelu Sadova, Grzegorza Brauna wsparli swoją obecnością Janusz Korwin-Mikke oraz poseł Sławomir Mentzen z partii KORWiN/Wolność oraz Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, również poseł.

– Gdańszczanom dany będzie wybór, którego monopoliści chcieli ich pozbawić. Nasze wejście do akcji zmienia tę sytuację na korzyść. Piękną mamy wiosnę tej zimy w Gdańsku. Nareszcie jest wybór – mówił Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej poprzedzającej konwencję.

Drugi od l.: Janusz Korwin-Mikke (prezes partii KORWiN/Wolność), Grzegorz Braun, Robert Winnicki - prezes Ruchu Narodowego, Sławomir Mentzen (wiceprezes partii KORWiN/Wolność)

Drugi od l.: Janusz Korwin-Mikke (prezes partii KORWiN/Wolność), Grzegorz Braun, Robert Winnicki – prezes Ruchu Narodowego, Sławomir Mentzen (wiceprezes partii KORWiN/Wolność) Anna Rezulak/KFP

– Przybywam do Gdańska już jako koalicjant narodowców, wolnościowców, proliferów, katolików i “budzików pobudkowych”. Przecież grzeją się już silniki wehikułów partyjnych do następnych kampanii wyborczych w tym roku – kontynuował Braun. – Ta kampania jest adresowana przede wszystkim do tego Gdańska, który był do tej pory: nie bójmy się użyć tego słowa – upośledzony na skutek działania “układu gdańskiego”. W Gdańsku mamy dzielnicę A – śródmiejską, oraz dzielnice B, C, D, E, być może nawet F. Mieszkańcy tych dzielnic powinni stać się pełnoprawnymi współgospodarzami tego miasta.

Z ust Grzegorza Brauna padło również hasło przeprowadzenia audytu miasta, a następnie “uwłaszczenia gdańszczan”.

Anna Rezulak/KFP

– Moim celem jest radykalne zwiększenie liczby gdańszczan, którzy są w Gdańsku u siebie i na swoim, nie są nieproszonymi gośćmi, nie są ledwie (i do czasu) tolerowanymi Indianami w kurczącym się rezerwacie. Gdańsk dla gdańszczan i dla Rzeczypospolitej – przekonywał zebranych na sali uczestników konwentu Grzegorz Braun.

Powiązane tematycznie

Ponad 14 tysięcy pstrągów potokowych wpłynęło do Zagórskiej Strugi

Eko Animals

Pomorska Rada Oświatowa murem za nauczycielami

Redakcja

Rumia: Poszukiwani wokaliści!

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie