Informacja prasowa Kultura

Festiwalowa mapa Gdyni. Krótki film o 44. FPFF

Jakie nowe miejsca warto odwiedzić na festiwalowej mapie Gdyni? Dokąd wybrać się na seanse? Piechotą czy autobusem? Wszystkim, którzy we wrześniu będą uczestniczyć w 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, już teraz polecamy krótki film – spot prezentujący festiwalowe obiekty.

Najważniejszym miejscem Festiwalu niezmiennie jest Teatr Muzyczny w Gdyni wraz z położonym obok Gdyńskim Centrum Filmowym. Tutaj będą się odbywać pokazy filmów z Konkursu Głównego, spotkania z twórcami i konferencje prasowe. Również tutaj widzowie zobaczą filmy uczestniczące w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.

W tym roku funkcję głównego Kina Festiwalowego dla szerokiej publiczności przejmuje Helios, wielosalowe kino działające w CH Riviera. Tam także spotkają się z widzami twórcy filmów z Konkursu Głównego.

Sieć festiwalowych lokalizacji uzupełniają: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza przy ulicy Bema, Muzeum Marynarki Wojennej przy Plaży Śródmieście oraz Konsulat Kultury przy ul. Jana z Kolna. Szczegółowy harmonogram projekcji ogłosimy 5 września 2019, kiedy rozpocznie się sprzedaż indywidualnych biletów na seanse.

Spot zrealizowało gdyńskie studio Maj Film, producent filmów dokumentalnych, fabularnych i animowanych oraz komercyjnych filmów promocyjnych, reklamowych i szkoleniowych. Maj Film jest producentem wykonawczym krótkiego filmu fabularnego absolwenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Pawła Podolskiego, realizowanego w ramach programu „30 Minut” Studia Munka.

Za pomoc w realizacji filmu dziękujemy Zarządowi Komunikacji Miejskiej w Gdyni.

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni.

Informacja prasowa 44. FPFF

Powiązane tematycznie

Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Redakcja

Event motoryzacyjny i wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

Redakcja

Rocznica wybuchu II wojny światowej na 44. FPFF

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie