Ciapkowo//Czesław Mikolajew
Ciapkowo//Czesław Mikolajew
Z Gdyni

Dzień Otwarty Ciapkowa

Miasto Gdynia i OTOZ Animals Schronisko „Ciapkowo” (ul. Małokacka 3a) zapraszają 19 października na Dzień Otwarty. Psy, koty, wolontariusze oraz pracownicy schroniska czekać będą na gości i sympatyków od godz. 10.00.
Każdy, kto chciałby zobaczyć jak zmienia się schronisko, będzie miał okazję obejrzeć właśnie oddany do użytku obiekt. W ubiegłym roku wyremontowana została kociarnia, a teraz przyszedł czas na psy. Przy ulicy Małokackiej powstał nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów. Psy, które do tej pory przebywały w najstarszej części schroniska – zewnętrznych boksach – zimę spędzą już w komfortowych warunkach.
Dodatkowo reporter Radia Gdańsk Włodzimierz Raszkiewicz poprowadzi w sobotę w godz. 10.00-12.00 audycję na żywo z Ciapkowa.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie