Invest Komfort Nowe Kolibki
Invest Komfort Nowe Kolibki
Biznes Informacja prasowa

Dni pokazowe osiedla Nowe Kolibki

Zakończył się drugi etap budowy jednej z najbardziej zielonych inwestycji Trójmiasta – Nowych Kolibek. To klimatyczne osiedle położone na granicy Gdyni i Sopotu, w otoczeniu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W weekend 20 i 21 czerwca będzie można zobaczyć nowe mieszkania i części wspólne w ramach dni pokazowych inwestycji. Osoby zainteresowane prezentacją osiedla, powinny wcześniej zapisać się na wybraną godzinę przez stronę www dewelopera.

Nowe Kolibki to nagradzane osiedle, zaprojektowane zgodnie z filozofią slow life. Jego pierwszy etap zdobył uznanie m.in. jury prestiżowego, międzynarodowego konkursu European Property Awards 2019-2020 oraz branżowego konkursu Budowa Roku. Architekci z Roark Studio i deweloper Invest Komfort stworzyli miejsce, które ma przynosić odetchnienie po ciężkim dniu pracy, oferując komfortowe warunki do codziennego życia. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem, a równocześnie stanowi jedno z najspokojniejszych miejsc na mapie metropolii. Mieszkańcy mogą z okien, ogródków i tarasów podziwiać lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz starannie zaplanowaną, oryginalną przestrzeń zieloną osiedla z zewnętrzną strefą wypoczynku. Niskie, białe budynki zostały wkomponowane w zielone otoczenie tak, by zapewnić prywatność i ciszę. W częściach wspólnych – strefie fitness z saunami, sali klubowej i na klatkach schodowych znajdziemy zarówno elementy roślinne, jak i naturalne, szlachetne materiały.

Z Nowych Kolibek można spacerem dojść do nadmorskiej plaży i mola w Orłowie. W sąsiedztwie znajduje się także galeria handlowa Klif, AquaPark oraz stadnina koni. To zdecydowanie jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Trójmieście.

W ramach drugiego etapu osiedla powstały 84 apartamenty o powierzchni 46 do 153 metrów kwadratowych, od 2 do 5 pokoi. Ceny zaczynają się od 656 tysięcy złotych.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie odwiedzających, deweloper Invest Komfort wprowadził zapisy na dni pokazowe, tak by wydarzenie przebiegło z poszanowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Odwiedzający, podczas indywidualnych spacerów z doradcą klienta, mogą zapoznać się z osiedlem i aktualną ofertą mieszkań.

Zgłoszenia na dni pokazowe można przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie www.investkomfort.pl/dni-pokazowe lub dzwoniąc na numer 58 620 04 50. W pokazie może wziąć udział maksymalnie 5 osób. Pełen regulamin wydarzenia znajduje się na stronie dewelopera.

informacja prasowa

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie