Mobilny punkt pobrań Diagnostyka
Mobilny punkt pobrań Diagnostyka
Na zdrowie Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

DIAGNOSTYKA: podsumowanie BADAMY-WSPIERAMY

Od połowy kwietnia ponad 6,5 tysiąca medyków – lekarzy, stomatologów, diagnostów laboratoryjnych, fizjoterapeutów, pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych – skorzystało z bezpłatnych badań na koronawirusa zorganizowanych przez Grupę DIAGNOSTYKA przy wsparciu Partnerów Medyków (firm, korporacji i samorządów lokalnych). 

Przebadani przedstawiciele służby zdrowia stanowią aż 2% wszystkich pracujących w całym kraju osób z tych grup zawodowych. W ramach programu Badamy-Wspieramy w całym kraju działa 15 mobilnych punktów pobrań. Program w obecnej formule będzie realizowany do końca maja. 

— Wspólnie z Partnerami nie ustajemy w rozwijaniu programu bezpłatnych badań na koronawirusa dla przedstawicieli służby zdrowia. Dzięki temu medycy, należący do grupy ryzyka, zwiększyli poczucie własnego bezpieczeństwa, ale także swoich bliskich oraz pacjentów. Program dostosowujemy do aktualnych potrzeb. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zmianę ram organizacyjnych Badamy-Wspieramy

 powiedział prof. Jakub Swadźba, prezes zarządu Diagnostyka. 

Od 1 czerwca wszyscy Przyjaciele Medyków (firmy czy osoby indywidualne) będą mogli wesprzeć tę grupę zawodową przez specjalne vouchery na testy, przekazywane bezpośrednio na rzecz przedstawicieli służby zdrowia. Ci będą mogli przebadać się w preferowanym przez siebie mobilnym punkcie pobrań Grupy DIAGNOSTYKA. 

 

Także od 1 czerwca firma obniża cenę testów komercyjnych do 495 zł, a osoby zainteresowane będą mogły nadal korzystać z badań w punktach „Drive&Go-Thru”.

 

reklama

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie