Biznes Kultura

Business Networking Event odbył się w Gdyni

Business Networking Event // fot. Dawid Linkowski

Mali i średni przedsiębiorcy, managerowie różnych szczebli, organizacje pozarządowe oraz startupowcy, reprezentanci wolnych zawodów i freelancerzy, czyli wszyscy, którzy mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w celu wspólnego rozwoju, wzrostu i aktywizacji szeroko rozumianego biznesu, a tym samym całego regionu 28 lutego spotkali się podczas Business Networking Event. Po raz pierwszy spotkanie odbywało się w Gdyni.

Wydarzenie przeprowadzone zostało zgodnie z założoną formułą krótkich ok. 10-minutowych wystąpień kilku mówców, sprawnie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego z finałową sesją networkingową i konkursem. Wyjątkowym gościem był Business Networking Event „Trust & Safety” Jarosław Rogowski, trener personalny celebrytów, mówca, szkoleniowiec łączący wiedzę i umiejętności z zakresu różnych sztuk walki.

Wydarzenie uświetnione zostało oprawą artystyczną w postaci występu wokalnego gwiazdy scen musicalowych Agnieszki Babicz i pokazu mody z prezentacją prawdziwej biżuterii diamentowej, poczęstunku przygotowanego przez restaurację Vertigo oraz degustacji wina włoskiego z winnicy Noma z Gdyni. Wszystko pod hasłem: „Wino, kobiety i śpiew”!

Business Networking Event odbył się w Gdyni // fot. Dawid Linkowski

Business Networking Event odbył się w Gdyni // fot. Dawid Linkowski
Marta Jaszczerska/UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Nowa wystawa w Experymencie – TO TAKIE PROSTE

Redakcja

MIKOŁAJKOWE porady prawne Legalnej Kultury

Redakcja

86. Urodziny Dworca Morskiego

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie