Informacja prasowa Na zdrowie Redakcja poleca Za miedzą

Bezpłatne konsultacje zdrowotne i USG dla kobiet w ciąży

29 czerwca przyszłe i świeżo upieczone mamy będą mogły skonsultować swój stan zdrowia i wykonać badanie USG. Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje akcję pod hasłem „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” z bezpłatnymi konsultacjami z ginekologiem, położną, fizjoterapeutą czy dietetykiem. Wstęp wolny.

Jednym z najczęściej wykonywanych w ciąży badań jest ultrasonografia. W sobotę 29 czerwca podczas wydarzenia „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D oraz sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie akcji wszystkie panie będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. Na pytania odpowiedzą ginekolog, położna, dietetyk, konsultant laktacyjny oraz fizjoterapeuta.

W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, m.in. z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety ciężarnej i matki karmiącej czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Uczestniczki akcji dowiedzą się również, jak radzić sobie z różnymi bólami, w tym kręgosłupa w czasie ciąży oraz o sposobach powrotu do formy po porodzie.

Młodzi oraz przyszli rodzice wezmą udział w pokazie pierwszej pomocy pediatrycznej, instruktażu układania dziecka w chuście do noszenia oraz bezpiecznej kąpieli maluszka. Chętne panie zmierzą również ciśnienie krwi. Dla uczestniczek spotkania przygotowano konkursy z nagrodami – co godzinę do wygrania m.in. Szumiący Miś.

Bezpłatne badania USG odbędą się 29 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Badania i konsultacje odbędą się od godziny 11.00 do 16.00. O przyjęciu na badanie USG zadecyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

 informacja prasowa Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x