Image default
Informacja prasowa Kultura

BETLEJEM w Gdyni – Głośna Noc

Wieczór i noc 17 stycznia (godz. 19:00) w hali Gdynia Arena na pewno będą głośne. Wszystko za sprawą 4. edycji trasy koncertowej Betlejem w Polsce. To już jedna z ostatnich szans na wspólne kolędowanie z udziałem 20 gwiazd estrady.

Tegoroczny cykl 10 widowisk bowiem pomału dobiega końca. Wszędzie wypełniał areny po brzegi, ale w sprzedaży są jeszcze dodatkowe bilety dostępne na stronach www.bilety24.pl oraz www.betlejemwpolsce.pl.

Betlejem w Polsce to największy w Polsce cykl koncertów charytatywnych, z którego dochód trafia do osób potrzebujących. Pomóc można także kupując którąś
z płyt, będących zapisem wcześniejszych koncertów. Prezentem dla wszystkich jest w tym roku bezpłatna e-płyta „Kolędowanie na tysiące głosów” – do pobrania na stronie Ambasadormilosierdzia.pl

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje
Bożego Narodzenia z
osobistej perspektywy. Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla społeczności chrześcijańskiej czas przyjścia na świat Bożego Syna.

Podczas koncertów z towarzyszeniem Międzynarodowego Zespołu Muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Zaśpiewają i zagrają: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior,
Maya
Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk oraz Mietek Szcześniak.

To będą koncerty na wiele głosów – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe
z
całego świata; od balladowych po rockowe brzmienia. Muzycy zabiorą publiczność w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie napisanych utworach. Do artystów dołączą ze śpiewem widzowie. Każdy ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią i siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia.

Co roku Betlejem w Polsce to także ogromny chór kolędników, niosący pomoc. Kupując bilet na widowisko, każdy zostaje Ambasadorem Miłosierdzia. Dochód z trasy koncertowej zostanie bowiem przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Jak również trafi do nich dochód ze sprzedaży albumu płytowego Pokój Wam! Live z udziałem m.in.: Dawida Kwiatkowskiego, Bovskiej, Grażyny Łobaszewskiej oraz Kamila Bednarka.

Absolutną nowością jest w tym roku płyta „Kolędowanie na tysiące głosów”, która jest zapisem wspólnego kolędowania artystów z publicznością. Każdy może pobrać ją BEZPŁATNIE ze strony https://ambasadormilosierdzia.pl/, a przy okazji ofiarować charytatywny datek.

BETLEJEM W POLSCE to:

  • Kolędy z różnych stron świata
  • Utwory premierowe napisane specjalnie na tę okazję
  • Wyjątkowi artyści, którzy wyśpiewają także swoją historię Bożego Narodzenia
  • Porywające aranżacje muzyczne
  • Niezwykła oprawa multimedialna
  • Świąteczna atmosfera, w której podzielimy się opłatkiem
  • Najlepiej kolędująca na świecie polska publiczność

17 stycznia 2020 – Gdynia – Gdynia Arena (19.00)

www.betlejemwpolsce.pl

Powiązane tematycznie

Urodzinowy Bal Karnawałowy dla Dzieci #wGdyni

Kultura i rozrywka

Orkiestra gra nadal! Zapraszamy na licytacje wyjątkowych spotkań i przedmiotów!

Kultura i rozrywka

Oświadczenie prezydenta miasta w sprawie Arki Gdynia

Redakcja Sportowa

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie