Image default
Biznes Redakcja poleca

BE ABLE TO HELP: inicjatywa Grupy VECTOR 

BE ABLE TO HELP to inicjatywa Grupy VECTOR pokazująca, że każdy z nas może pomagać.

Wokół tego hasła koncentrujemy wszystkie nasze aktywności, których celem jest pomaganie oraz wspieranie społeczności lokalnej w Trójmieście – miejscu, w którym 30 lat temu powstała firma VECTOR.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia

to dobry czas, aby pomyśleć o potrzebach innych. Pracując nad tegoroczną grudniową akcją mieliśmy okazję poznać dwanaścioro podopiecznych gdyńskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2.

Świeżo po przeprowadzce do nowego miejsca, stanęli przed dużym wyzwaniem, jakim było skompletowanie brakującego wyposażenia domu.

Postanowiliśmy im w tym pomóc.

Rozmowa z opiekunami placówki zaowocowała listą najpotrzebniejszych mebli i akcesoriów, które zobowiązaliśmy się zakupić dla placówki w ramach akcji BE ABLE TO HELP.

W inicjatywę zaangażowali się pracownicy ze wszystkich spółek Grupy VECTOR, dzięki którym w ciągu zaledwie kilku dni udało nam się urządzić nowe pokoje dla dzieci.

Zwieńczeniem wspólnego projektu były warsztaty plastyczne, w ramach których mali artyści przedstawili nam swoje kreatywne wizje wykorzystania Internetu w przyszłości.

Środki, które w poprzednich latach finansowały zakup podarunków świątecznych dla naszych partnerów biznesowych, w tym roku pozwoliły nam spełnić marzenia dzieci z gdyńskiej placówki.

 

Przyjazna i bezpieczna przestrzeń w nowym miejscu jest dla nich szczególnie ważna.

MACIEJ JARZĘBSKI

fot. Vector

Powiązane tematycznie

Przepis na rodzinny biznes w Gdyni

Redakcja

Wyświetlacze prędkości już działają!

Redakcja

Zapisy na Gdyński Uniwersytet Trzeciego Wieku

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie