Image default
Biznes Redakcja poleca

BE ABLE TO HELP: inicjatywa Grupy VECTOR 

BE ABLE TO HELP to inicjatywa Grupy VECTOR pokazująca, że każdy z nas może pomagać.

Wokół tego hasła koncentrujemy wszystkie nasze aktywności, których celem jest pomaganie oraz wspieranie społeczności lokalnej w Trójmieście – miejscu, w którym 30 lat temu powstała firma VECTOR.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia

to dobry czas, aby pomyśleć o potrzebach innych. Pracując nad tegoroczną grudniową akcją mieliśmy okazję poznać dwanaścioro podopiecznych gdyńskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2.

Świeżo po przeprowadzce do nowego miejsca, stanęli przed dużym wyzwaniem, jakim było skompletowanie brakującego wyposażenia domu.

Postanowiliśmy im w tym pomóc.

Rozmowa z opiekunami placówki zaowocowała listą najpotrzebniejszych mebli i akcesoriów, które zobowiązaliśmy się zakupić dla placówki w ramach akcji BE ABLE TO HELP.

W inicjatywę zaangażowali się pracownicy ze wszystkich spółek Grupy VECTOR, dzięki którym w ciągu zaledwie kilku dni udało nam się urządzić nowe pokoje dla dzieci.

Zwieńczeniem wspólnego projektu były warsztaty plastyczne, w ramach których mali artyści przedstawili nam swoje kreatywne wizje wykorzystania Internetu w przyszłości.

Środki, które w poprzednich latach finansowały zakup podarunków świątecznych dla naszych partnerów biznesowych, w tym roku pozwoliły nam spełnić marzenia dzieci z gdyńskiej placówki.

 

Przyjazna i bezpieczna przestrzeń w nowym miejscu jest dla nich szczególnie ważna.

MACIEJ JARZĘBSKI

fot. Vector

Powiązane tematycznie

Przetarg na rozbudowę infrastruktury kolejowej portu

Redakcja Morska

Bezpłatne badanie mammografem

dr. Zdrówko

Międzynarodowy Dzień Kota

Eko Animals

Wpisz komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Akceptuję Wyjaśnienie