Z Gdyni

Bądź jak Święty Mikołaj!

1 grudnia już po raz 17. ulice Trójmiasta opanują Mikołaje na motocyklach. W paradzie może wziąć udział każdy po spełnieniu odpowiednich warunków. Jeśli jednak nie możecie przyłączyć się do wyjątkowego przejazdu białobrodych dobrodziejów w czerwonych uniformach, i tak macie szansę zostać Świętym Mikołajem biorąc udział w otwartej zbiórce i licytacjach na mikołajkowe paczki dla dzieci.

Do 24 listopada trwa zbiórka na świąteczne paczki dla dzieci z trójmiejskich szpitali, domów dziecka i pieczy zastępczych. W tym roku organizatorzy przewidują odwiedzenie kilkunastu placówek, które zamieszkuje tymczasowo lub na stałe ponad 500 dzieci. Od 6 listopada na facebookowym profilu Mikołaje na Motocyklach akcję będzie można wesprzeć także poprzez udział w licytacjach.

W tym roku parada wyruszy 1 grudnia o godz. 10.00 z parkingu Energa Stadion w Gdańsku i ulicami Trójmiasta kierować się będzie na skwer Kościuszki w Gdyni.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

C.M

Powiązane tematycznie

Zdolni gdyńscy uczniowie wyróżnieni

Redakcja

I Kongres Bezpieczeństwa Morskiego RP w Gdyni

Marek Grzybowski

Too Good To Go startuje w Trójmieście!

Eko Animals

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie