Biblioteka KWARANTANNA Kultura Publicystyka

AUTOGRAF

Autograf” pismo artystyczno-literackie wychodzące w Trójmieście
Autograf” pismo artystyczno-literackie wychodzące w Trójmieście

„Autograf” to jedno z trzech – obok sopockiego „Toposu” i gdyńskiej „Blizy” – pism artystyczno-literackich, wychodzących cyklicznie w Trójmieście, ale dostępnych również w całej Polsce. Ma z tych trzech tytułów –  uzupełniających się nawzajem – najdłuższą tradycję i od samego początku jego wydawcą  jest  Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki.

Zdecydowaliśmy się  – z oczywistych powodów – udostępnić   zatem wszystkim  nr 1/2020  „Autografu” w wersji wirtualnej, zanim możliwy będzie jego druk i kolportaż  normalnymi kanałami. Niech będzie on również dowodem na to, że Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki, skupiające liczne grono społeczników i ludzi dobrej woli,  nie zaprzestało swojej działalności „w czasach zarazy”  i ciągle   jest aktywne.

 

 

Autor: Wojciech Fułek

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x