Biznes Informacja prasowa Redakcja poleca

ALDI otwiera pierwszy sklep w Gdyni

Już 9 grudnia o godzinie 600 swoje drzwi dla klientów po raz pierwszy w Gdyni otworzy nowy sklep ALDI. Będzie to pierwszy sklep sieci w mieście i jednocześnie drugi na Pomorzu. Sklep mieścił się będzie przy ul. Kamrowskiego 2. Z okazji otwarcia przez 10 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające ponad 40%. Łączna powierzchnia sklepu wynosi niemal 1300 m2. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.


Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Gdyni to dla nas wielka radość. Cieszymy się, że już po raz drugi zaznaczamy naszą obecność na Pomorzu i możemy dotrzeć do klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać produktów naszej marki. Wierzymy, że ALDI spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupówmówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów ALDI przestrzega wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. ALDI wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sieć zmieniła formułę świętowania. Przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 10 dni. Od 9grudnia do 20 grudnia klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit. Dodatkowo w trakcie 10 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego powyżej40% rabatu na ponad 200 produktów spożywczych. Dla pierwszych klientów odwiedzających sklep, sieć przewidziała drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Planując dynamiczny rozwój na Pomorzu, sieć kierowała się przede wszystkim dbałością o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy. Nowy obiekt to pierwszy w Gdyni i drugi zaraz po Ustce sklep sieci na Pomorzu. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi niemal 1300 m2.Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. ALDI wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z wygodnymi miejscami parkingowymi. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w nowopowstałym obiekcie i planuje uruchomienie kolejnych sklepów na pomorzu.

O ALDI

ALDI jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie, według raportu Global Powers of Retailing 2019 firmy Deloitte utrzymuje też swoją pozycję jednego z 10 największych detalistów na świecie. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. ALDI jest sklepem ulubionych produktów, świeżych, wyjątkowych i na każdą kieszeń. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

mat. prasowe

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x