45. FPFF w nowej formule. Wyjaśnienie
konkurs Kultura

45. FPFF w nowej formule. Wyjaśnienie

W odpowiedzi na pytania o formułę 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w listopadzie 2020 roku informujemy, że filmy festiwalowe będą prezentowane w formie tradycyjnej w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz salach kinowych, jednak z ograniczonym udziałem publiczności, w tym ekip filmowych oraz akredytowanych mediów i gości.

Zakres dostępności pokazów festiwalowych dla widzów jest uzależniony od obowiązujących rygorów sanitarnych związanych z pandemią. Konferencje prasowe oraz spotkania z twórcami będą dostępne on line.

Wyjaśniamy jednocześnie, że termin 9-14 listopada 2020 roku, który niefortunnie pokrywa się z przeniesionym również wrocławskim Festiwalem Nowe Horyzonty, jest jedynym dostępnym terminem w listopadzie ze względu na kalendarz wydarzeń w Teatrze Muzycznym. Zarezerwowaliśmy go wstępnie już w maju, podejmując decyzję o odwołaniu terminu wrześniowego.

Ramowe zasady organizacyjne wydarzenia zostaną opracowane do 3 sierpnia 2020 roku.

 Komitet Organizacyjny FPFF

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x