Na sygnale

26 – latek zatrzymany w związku z handlem narkotykami

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 26 – latka podejrzewanego o handel narkotykami. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli blisko 140 gramów narkotyków.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udostępniania i posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dziś sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

W ostatni wtorek kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków i udostępniać je innym osobom.

Funkcjonariusze prowadzili jego obserwację, a w dogodnym momencie dokonali jego zatrzymania.

W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego mundurowi zabezpieczyli susz roślinny koloru zielono-brązowego oraz sypką, białą substancję.

Po przebadaniu testerem narkotyków okazały się nimi być marihuana o wadze blisko 40 gramów i amfetamina o wadze przeszło 100 gramów.

Zatrzymany, 26–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udostępniania ich innym osobom za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają jakie było pochodzenie narkotyków i czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze. Dziś sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

 

Facebook Comments

Powiązane tematycznie

Tragiczny wypadek na ul. Chwarznieńskiej

Redakcja

25-latek odpowie za zniszczenie samochodu

Redakcja

Dwie osoby usłyszały zarzuty w związku z zabójstwem 69-latka

Redakcja

Wpisz komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Akceptuję Wyjaśnienie