gdynia.policja.gov.pl
gdynia.policja.gov.pl
Na sygnale

25-latek odpowie za zniszczenie samochodu

Gdyńscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie uszkodzeń samochodu zaparkowanego przy jednej z ulic Śródmieścia. Zatrzymany niebawem usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał telefoniczne zgłoszenia dotyczące grupy młodych mężczyzn dewastujących wszystko na swojej drodze. Jak przekazał świadek jeden z mężczyzn wybił głową szybę w samochodzie zaparkowanym przy jezdni. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol interwencyjny z komisariatu w Gdyni Śródmieściu.

Policjanci rozpytali świadka zdarzenia, a następnie przeprowadzili wnikliwą penetrację terenu. Sprawdzali miejsca, w których opisani sprawcy mogli się ukryć i ulice, którymi mogli oddalać się z miejsca przestępstwa. Kilka ulic od miejsca zniszczenia samochodu policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi jednego z mężczyzn. W trakcie dalszego sprawdzania terenu kilka minut później ujawnili kolejnego, tego który odpowiadał rysopisowi sprawcy wybicia szyby.

Jak się okazało to drugi z ustalonych mężczyzn, 25-letni mieszkaniec Gdyni, wybił szybę w samochodzie, a następnie wraz ze swoimi kompanami uciekł z miejsca zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany, dziś usłyszy zarzut zniszczenia szyby. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie