Na sygnale

26 – latek zatrzymany w związku z handlem narkotykami

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 26 – latka podejrzewanego o handel narkotykami. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli blisko 140 gramów narkotyków.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udostępniania i posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dziś sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

W ostatni wtorek kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków i udostępniać je innym osobom.

Funkcjonariusze prowadzili jego obserwację, a w dogodnym momencie dokonali jego zatrzymania.

W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego mundurowi zabezpieczyli susz roślinny koloru zielono-brązowego oraz sypką, białą substancję.

Po przebadaniu testerem narkotyków okazały się nimi być marihuana o wadze blisko 40 gramów i amfetamina o wadze przeszło 100 gramów.

Zatrzymany, 26–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udostępniania ich innym osobom za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają jakie było pochodzenie narkotyków i czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze. Dziś sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

 

Powiązane tematycznie

31-latek zatrzymany w związku ze śmiertelnym pobiciem

Redakcja

19-latek zatrzymany w trakcie kradzieży

Redakcja

Gdyńska PSP informuje i ostrzega – żyj bezpiecznie

Czesław Mikołajew

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Akceptuję Wyjaśnienie